صفحه نخست >پرسش و پاسخ

bullet پاسخ: مزایا: همانند HDPE دارای هزینه تولید اندک، فرآیند پذیری آسان و نفوذ ناپذیری خوب در برابر رطوبت است. سیل پذیری حرارتی LDPE و LLDPE در دمای بین 106 تا 112 درجه سانتی گراد است که این دما، پائین ترین دمای نرمی پلیمرهای بسته بندی معمول می باشد.
معایب: نفوذ ناپذیری کم در برابر گازها، نرمی، نقطه نرمی پائین و جریان سرد نسبتاً بالا، مقاومت خراش پائین، نفوذ بو بالا، جذب گرد و غبار (استاتیک) و مقاومت کم در برابر روغن.
bullet پاسخ: هرگاه در طی فرآیند پلیمریزاسیون پلی اتیلن تعداد زنجیره های جانبی زیاد و طول آنها متوسط و بلند باشد، امکان نزدیک شدن زنجیره های اصلی به یکدیگر کاهش می یابد و بی نظمی آنها (با سرد شدن مذاب پلی اتیلن) افزایش می یابد که به این نوع پلی اتیلن، LDPE می گویند؛ بلورینگی این پلیمر 50 تا 70 درصد است و چگالی این محصول بین 0/91 تا 0/925 گرم بر سانتی متر مکعب می باشد. این محصول در سال 1955 به صورت تجاری به بازار عرضه شد، این پلیمر در درجه حرارت 50 تا 80 درجه سانتی گراد و در فشاری بین 1 تا 4 اتمسفر تولید می شود. چون این پلیمر در فشار و درجه حرارت پایین تهیه می گردد با صرفه تر بوده و هزینه تولید کمتری دارد. این پلیمر در درجه حرارت 130 درجه سانتی گراد ذوب می شود.
bullet پاسخ: بزودی در سایت قرار میگیرد
موفق و پیروز باشید
bullet پاسخ: بزودی لیست کامل نمایندگی ها در سایت قرار میگیرد.
موفق و پیروز باشید
bullet پاسخ: 1- در حال حاضر در ساختمانها لوله های پی وی سی در بتن دفن می شوند. ولی در پروژه هایی مثل سدسازی که حجم بتن بالاست، بسته به کاربرد آن (انتقال کابل یا استفاده به عنوان کانال هایی که برای سنسورهای خاص استفاده می شود) باید کارشناسی شود.
2- خیر، جزییات فنی محصولات براساس استانداردهای ملی ایران و EN اروپا تدوین گردیده است.
bullet پاسخ: در صورت تمایل منعی برای این کار وجود ندارد اما این استاندارد مخصوص لوله های آبرسانی می باشد که به رنگ تیره تولید می شوند و استاندارد ملی ایران برای اتصالات آن استانداردی تدوین ننموده است.
bullet پاسخ: پلی اتیلن یا پلی اتن یکی از ساده‌ترین و ارزانترین پلیمرها است. پلی اتیلن جامدی مومی و غیر فعال است. این ماده از پلیمریزاسیون اتیلن بدست می‌آید و بطور خلاصه بصورت PE نشان داده می‌شود. مولکول اتیلن دارای یک بند دو گانه C=C است. در فرایند پلیمریزاسیون بند دو گانه هر یک از مونومرها شکسته شده و بجای آن پیوند ساده‌ای بین اتم‌های کربن مونومرها ایجاد می‌شود و محصول ایجاد شده یک درشت‌مولکول است.


پرسشگر:
پرسش:*
ایمیل :*
موبایل :
کد امنیتی:*
captcha
 
تماس با ما
آدرس :گلپایگان- شهرک صنعتی- بلوار صنعت- خیابان تلاش
تلفن:8372 5724 031
ارتباط با مشتری :57999 031